Wszystkie produkty zakupione w sklepie „nowodvorskilighting.pl” są starannie sprawdzane przed wysyłką i odpowiednio zabezpieczone do transportu. Przesyłki realizowane są firmą kurierską InPost lub DPD. Klient podczas procesu zakupu ma możliwość wyboru jednej z opcji dostawy zakupionego towaru:

  1. Odbiór osobisty w Galerii Świateł EL-BIS w Tychach lub Raciborzu po uprzednio dokonanej pełnej przedpłacie na konto firmy za zakupiony towar – koszt odbioru przesyłki wynosi 0 zł

  1. Przesyłka firmą kurierską po uprzednio dokonanej pełnej przedpłacie na konto firmy za zakupiony towar lub skorzystanie z płatności za pośrednictwem systemu Przelewy24 – koszt przesyłki wynosi 16,99zł brutto dla InPost i 18,99 zł brutto dla DPD.


  2. Dla produktów mieszczących się do paczkomatu klient ma możliwość wyboru dostawy zamówienia do paczkomatów Inpost - koszt odbioru przesyłki w paczkomacie wynosi 13,99zł brutto.


  3. Odbiór przesyłki za pobraniem u kuriera – koszt odbioru przesyłki wynosi 32,99 zł brutto.Dodatkowa opłata za przesyłkę o niestandardowych gabarytach:

Do części produktów doliczana jest dodatkowa opłata za przesyłkę z uwagi na niestandardowy wymiar zakupionego produktu. Koszt dostawy produktu o niestandardowych gabarytach (długość jednego z boków opakowania powyżej 160cm) jest wyższy.

Dodatkowa opłata wynosi 35,00 zł brutto i jest doliczona do wybranej opcji przesyłki. Wybierając opcję odbioru osobistego dodatkowa opłata nie jest naliczana. O dodatkowej opłacie i sumarycznym koszcie przesyłki, klient jest informowany w koszyku przed złożeniem zamówienia. 

Koszty dostawy, które pojawiają się każdorazowo w podsumowaniu zamówienia (wizualizacja):

DPD Krajowa (DPD Classic)
18,99 zł (Brutto)
DPD Krajowa za pobraniem (COD)
32,99 zł (Brutto)
Inpost - Przesyłka kurierska
16,99 zł (Brutto)
Paczkomaty InPost
13,99 zł (Brutto)
Odbiór osobisty w salonie oświetleniowym Galeria Świateł EL-BIS w Tychach lub Raciborzu. Najlepsza cena i szybkość
Bezpłatny